Skype aç

Msn messengerin kapanmasından sonra kullanıcılar artık skype kullanmaya başlıyorlar bizlerde sizlere yardımcı olmak amacı ile yeni msn ve skype nasıl açılır bu konuda bilgi vermeye çalışacağız.

Merhaba arkadaşlar bu güngü yazımızda yeni bir skype hesabı nasıl açacaınızı yada facebook hesabınızla ve ya microsoft windows mail hesabınızla skype oturum nasıl açacağınızı anlatmaya çalışacağız. Skyep üzerinden arkadaşalrınızla sesli veya görüntülü konuşabilmek için skype programını kullanabilirsiniz. skype programını kullanabilmeniz içinse bir skype hesabınız olması gerekmektedir. Şimdi basit yollarla resimlerle skype nasıl açacağınızı nasıl yeni bir skype hesabı alabileceğinizi anlatmaya çalışacağız

Skype hesabı nasıl açacağım

Skype hesabı açabilmeniz için daha önce almış olduğunuz bir mail adresiniz olması gerekmektedir. Eğer bir mail adresiniz yoksa panik yapmayın nasıl windows mail adresi alacağınızıda anlatacağız. Ancak onun öncesinde skype hesabı nasıl oluşturabileceğinizi anlatmaya çalışalım.

skype-ac Resmi detaylı görebilmek için lütfen büyük ekranda izleyebilirsiniz. Resimde gördüğünüz gerekli alanları doldurun ve Skype kayıt olmak istiyorum butonuna tıklayarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Yazımızın başında söylemiştik skype kullanabilmek için skype hesabınızın olması gerekmiyor. Microsoft hesabı veya facebook hesabınızla da skype kullanabilirsiniz.

Son olarak skype açabilmeniz için gerekli adresi verelim skype aç adresine giderek yeni bir skype hesabı oluşturabilirsiniz.


Yeni skype msn açma. Skype yeni kayıt olacak kullanıcılar için bilgiler yer alıyor
Taglar : yeni skype msn açma skype açma

  Sizde yorum yapın

 Adınız
Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Kontrol Edildikten sonra gösterilecektir.